
Набір ляльковий Кабінет лікаря (підсвічування, мелодії, фігурки, аксесуари, меблі) HY 109 C1
Продавець: Круті тачки
460 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HY 109 C1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ляльковий Кабінет лікаря (підсвічування, мелодії, фігурки, аксесуари, меблі) HY 109 C1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 110 мм |
| Длина | 210 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукольные домики/замки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Швидко відправили


