
Набір ляльок Принцеси (4 ляльки, 2 пупси, чарівна паличка, набір суконь) WX 162-1
Продавець: Круті тачки
905 ₴1 257 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WX 162-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір ляльок Принцеси (4 ляльки, 2 пупси, чарівна паличка, набір суконь) WX 162-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 340 мм |
| Длина упаковки | 800 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-14
Хороша якість ,швидка доставка
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



