
Набір ляльок Сім'я (набір 3 шт (2 шт.-шарнірні, 30 см, пупс 8 см), коляска, аксесуари, в кор-ку) A809D
Продавець: Круті тачки
1 073 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A809D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір ляльок Сім'я (набір 3 шт (2 шт.-шарнірні, 30 см, пупс 8 см), коляска, аксесуари, в кор-ку) A809D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 365 мм |
| Длина упаковки | 420 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


