
Набір магнітів для дітей Magdum (110 магнітів) ML4031-63 EN
Продавець: Круті тачки
645 ₴909 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ML4031-63 EN
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Набір магнітів для дітей Magdum (110 магнітів) ML4031-63 EN». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Количество составных элементов | 110 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-25
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-20
Дуже швидко звязалися, погодили всі питання і відразу відправили. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



