
Набір перукаря дитячий (стайлер, звук, підсвічування, 2 щітки для волосся, фен та 2 насадки, ножиці) YLQ 090
Продавець: Круті тачки
758 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YLQ 090
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір перукаря дитячий (стайлер, звук, підсвічування, 2 щітки для волосся, фен та 2 насадки, ножиці) YLQ 090». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 245 мм |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



