
Набір перукаря (сумка, звук, підсвічування, муляжі інструментів, люстерко, гребінець) BJ 1368
Продавець: Круті тачки
488 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BJ 1368
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір перукаря (сумка, звук, підсвічування, муляжі інструментів, люстерко, гребінець) BJ 1368». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 145 мм |
| Длина | 850 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Парикмахер, салон красоты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-10-09
Все дуже сподобалось, гарне обслуговування!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


