
Набір радіокерованих машин (2 шт., фігурки героїв, музика, підсвітка, пульт 2.4G, катапульта) DC 302 A
Продавець: Круті тачки
1 097 ₴1 503 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DC 302 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Набір радіокерованих машин (2 шт., фігурки героїв, музика, підсвітка, пульт 2.4G, катапульта) DC 302 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 125 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автомобиль |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-02
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-07
Прикольні машинки, ми з чоловіком граємось більше навіть за дитину. Окреме дякую продавцю, який встиг відправити все до свята! 🤩
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


