
Набір роботів трансформерів (6 роботів, аксесуари, трансформація у великого робота) 908-2B
Продавець: Круті тачки
2 021 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 908-2B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір роботів трансформерів (6 роботів, аксесуари, трансформація у великого робота) 908-2B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 450 мм |
| Высота упаковки | 520 мм |
| Длина | 480 мм |
| Длина упаковки | 490 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 100 мм |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


