
Набір точильних алмазних брусків для заточки ножів Ruixin 5шт на пластиковій основі
Продавець: ТехноКот
475 ₴499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: R00023
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 9 відгуків покупців для «Набір точильних алмазних брусків для заточки ножів Ruixin 5шт на пластиковій основі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор точильных инструментов |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (9)
2026-03-20
2026-03-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-05
Переваги
Швидко відправили2026-03-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-28
Дуже швидко відправили не тільки підтвердили а і відправили. Приємно вражений. Тепер в мене з'явився ще один улюблений магазин
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-24
Переваги
Швидко відправили2026-02-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-20
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-01-11
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили




