
Набір точильних керамічних брусків 5шт Sy tools без бланка абразивні камені без основи
Продавець: ТехноКот
495 ₴550 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: AR10000-6
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір точильних керамічних брусків 5шт Sy tools без бланка абразивні камені без основи». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 5 мм |
| Вес | 250 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Керамика |
| Материал стержня | Керамика |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



