
Набір точильних керамічних брусків Sy tools 4шт абразивні точильні камені для полірування
Продавець: ТехноКот
580 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: AR001-21
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір точильних керамічних брусків Sy tools 4шт абразивні точильні камені для полірування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 70 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Керамика |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-08
Замовлення отримав досить швидко, але на камені виявив дефект.Хотів додати фото, але додаток не підтримує:(Не заперечую, можливо продавець не в змозі перевірити весь товар, але гроші він отримав, а що мені тепер з цим робити ...
Переваги
Товар не відповідав опису



