
Набір трансформерів Оптимус прайм і Бамблбі (2 види, маска, робот) W 8825 B
Продавець: Круті тачки
917 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 8825 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір трансформерів Оптимус прайм і Бамблбі (2 види, маска, робот) W 8825 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 315 мм |
| Длина упаковки | 450 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-04-16
Переваги
Гарне обслуговування



