
Набір трансформерів "Robocar Poli" (6 героїв, у коробці) 381 D
Продавець: Круті тачки
763 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 381 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Набір трансформерів "Robocar Poli" (6 героїв, у коробці) 381 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Персонажи | Robocar Poli |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Транспорт |
| Тип | Трансформер |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (10)
2025-08-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-08
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-06-09
Дуже вдячна продавцю за рзуміння, товар якісний і вчасно доставленни
Переваги
Гарне обслуговування2025-05-24
2025-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-27
Переваги
Гарне обслуговування2025-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-17
2024-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


