
Набір творчої творчості Яйце "Єдиноріг" Unicorn WOW Box Danko Toys USB-01-01U укр
Продавець: Круті тачки
749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: USB-01-01U
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Набір творчої творчості Яйце "Єдиноріг" Unicorn WOW Box Danko Toys USB-01-01U укр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Danko Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Длина | 20 см |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Кейс |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 20 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-19



