
Надувне ліжко двомісне з вбудованим насосом USB (152-203-36 см.) INTEX 64159
Продавець: Круті тачки
1 464 ₴1 979 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64159
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Надувне ліжко двомісне з вбудованим насосом USB (152-203-36 см.) INTEX 64159». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Высота | 360 мм |
| Длина | 2030 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | аккумуляторный |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 1520 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-05-17
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-08
все быстро и хорошо
2024-06-03
дякую продавцю загарний опис та бистру доставку матраца.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


