
Надувне ліжко матрац з вбудованим насосом (203-152-46см) Intex 64126
Продавець: Круті тачки
1 917 ₴2 591 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 64126
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Надувне ліжко матрац з вбудованим насосом (203-152-46см) Intex 64126». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие |
| Вес | 7.7 кг |
| Высота | 46 мм |
| Длина | 203 мм |
| Комплектация насосом | Да |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 152 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-07-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-22
Спасибо
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-20
Надувне ліжко просто супер, ми надіялись, що воно буде непоганим, але були приємно здивовані - воно реально супер! Продавець швидко відправив. Дякую, будемо замовляти тільки у вас!))))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-10
Все ок
2025-07-08
Переваги
Гарне обслуговування2024-06-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис


