
Надувне ліжко односпальне Intex 64412 NP Сірий ( 191 x 99 x 46 см) з вбудованим електричним насосом
Продавець: Круті тачки
2 196 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64412 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувне ліжко односпальне Intex 64412 NP Сірий ( 191 x 99 x 46 см) з вбудованим електричним насосом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Боковые стенки изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие, ПВХ |
| Вес | 6.6 кг |
| Высота | 460 мм |
| Длина | 1910 мм |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 135 кг |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ, велюровое покрытие |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для хранения и транспортировки | Да |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



