
Надувний басейн круглий дитячий (розміром 152-56см, об'єм: 360л) Intex 58480
Продавець: Круті тачки
1 406 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58480
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний басейн круглий дитячий (розміром 152-56см, об'єм: 360л) Intex 58480». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 56 см |
| Диаметр | 152 см |
| Объем | 360 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-09
Те що шукалаБасейн супер




