
Надувний басейн на 173л 3 кільця Intex 57412 розміри 114 х 25см.
Продавець: Kanctovar
499 ₴700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 57412
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний басейн на 173л 3 кільця Intex 57412 розміри 114 х 25см.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 114 см |
| Длина | 114 см |
| Объем | 173 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 114 см |
| Размеры | 114 Х 25 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Надувной детский бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-18
Переваги
Гарне обслуговування





