
Надувний басейн на 56л 3 кільця Intex 58924 Розміри 86 х 25см.
Продавець: Velotrend
299 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58924
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний басейн на 56л 3 кільця Intex 58924 Розміри 86 х 25см.». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 86 см |
| Длина | 86 см |
| Объем | 56 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 86 см |
| Вид | Надувной детский бассейн |
| Материал | ПВХ |
| Размеры | 86 Х 25 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-24


