
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28110 з надувним кільцем на 2419 л
Продавець: Kanctovar
1 999 ₴2 500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 28110
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28110 з надувним кільцем на 2419 л». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн надувний безкаркасний круглий Intex (244 х 61см, 1942л) 28106 Блакитний

Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28120 NP (305-76см, 3850л)

Надувний безкаркасний круглий басейн (244 х 61 см, 1942 л) Intex 28106 Синій

Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 26168 (457-122см, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент) Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.3 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 244 см |
| Длина | 244 см |
| Объем | 2419 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 244 см |
| Размеры | 244x76 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | Бескаркасный бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-05



