
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 26168 (457-122см, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент) Синій
Продавець: Круті тачки
10 650 ₴13 148 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 26168
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 26168 (457-122см, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28110 з надувним кільцем на 2419 л

Надувний безкаркасний круглий басейн (366-76см, 5621л, ремкомплект) Intex 28130 Блакитний

Басейн надувний безкаркасний круглий Bestway 57392 (183-51см, 940 л)

Басейн надувний безкаркасний круглий Intex (244 х 61см, 1942л) 28106 Блакитний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 47 кг |
| Высота | 122 см |
| Диаметр | 457 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 3785 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


