
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28120 NP (305-76см, 3850л)
Продавець: Круті тачки
1 745 ₴2 358 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 28120 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28120 NP (305-76см, 3850л)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 28110 з надувним кільцем на 2419 л

Басейн надувний безкаркасний круглий Intex (244 х 61см, 1942л) 28106 Блакитний

Надувний безкаркасний круглий басейн (244 х 61 см, 1942 л) Intex 28106 Синій

Надувний безкаркасний круглий басейн Intex 26168 (457-122см, фільтр-насос, сходи, підстилка, тент) Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 8.8 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Объем | 3854 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Актуальна ціна, Товар був у наявності


