
Надувний ігровий центр дитячий Рятувальна станція (234-203-129 см, басейн 276 л, ремкомплект) Bestway 53079
Продавець: Круті тачки
2 036 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 53079
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний ігровий центр дитячий Рятувальна станція (234-203-129 см, басейн 276 л, ремкомплект) Bestway 53079». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Надувний ігровий центр манеж дитячий Пончик (127х61 см, ремкомплект) Intex 48476

Надувний ігровий центр дитячий Веселка (297-193-135см, гірка, басейн 217л, м'ячі 6шт) Intex 57453

Надувний ігровий центр дитячий Планета динозаврів (333-229-112см, ремкомплект) Intex 57135

Надувний ігровий центр дитячий Веселка (297-193-135см, гірка, басейн 217л, м'ячі 6шт) Intex 57453
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1290 мм |
| Длина | 2340 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 2030 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-20
Купляла басейн на подарунок. Сервіспрекрасний, доставка дуже швидко. Про якість незнаю, бо ще подарком не користувалися..
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


