
Надувний матрац двомісний "Квін" (152х203х25см, 2 подушки, з ручним насосом, в коробці) Intex 64765
Продавець: Круті тачки
839 ₴1 165 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 64765 NP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Надувний матрац двомісний "Квін" (152х203х25см, 2 подушки, з ручним насосом, в коробці) Intex 64765». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 1520 мм |
| Количество мест матраса | двухместный |
| Комплектация насосом | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 272 кг |
| Надувная подушка | 2 шт |
| Подушка-подголовник | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип насоса | Механический ручной |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 2030 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-06-23
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2023-10-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-10-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-16
Дуже задоволена приємне спілкування дуже швидко відправили усе сподобалось рекомендую 😍😍😍😍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


