
Надувний сімейний басейн прямокутний Bestway 54426 з сидінням 231x178x53 см на 575 л Коричневий
Продавець: Kanctovar
2 640 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 54426
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Надувний сімейний басейн прямокутний Bestway 54426 з сидінням 231x178x53 см на 575 л Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Коричневый |
| Объем | 575 л |
| Диаметр | 231 см |
| Длина | 231 см |
| Ширина | 178 см |
| Высота | 53 см |
| Вес | 5.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | 231 х 178 х 53 см |
| Материал | ПВХ |
| Вид | надувной бассейн |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-07-20
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності




