
Надувний сімейний басейн прямокутний Intex 58423 з надувною підлогою на 90 л Рожевий
Продавець: Kanctovar
699 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 58423
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Надувний сімейний басейн прямокутний Intex 58423 з надувною підлогою на 90 л Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 166 см |
| Длина | 166 см |
| Объем | 90 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 100 см |
| Вид | надувной бассейн |
| Материал | Винил |
| Размеры | 166х100х25 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2023-07-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-07-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності




