
Надувний сімейний басейн прямокутний Intex 57403 з надувною підлогою на 90 л Блакитний
Продавець: Kanctovar
649 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 57403
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Надувний сімейний басейн прямокутний Intex 57403 з надувною підлогою на 90 л Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 166 см |
| Длина | 166 см |
| Объем | 90 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 100 см |
| Размеры | 166х100х25 см |
| Материал | Винил |
| Вид | надувной бассейн |
💬 Відгуки покупців (10)
2024-01-26
Очень хорошый бассейн очень рада товару..
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-08-24
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-07-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-13
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2023-07-07
2023-07-03
Гарний якісний басейн. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-27
2023-06-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




