
Налобний ліхтар SOLOLANDOR Н11 Zoom, акумулятор 2000 мАг, 1200 люмен, дальність 150 м, USB Type-C
Продавець: Experience
840 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Налобний ліхтар SOLOLANDOR Н11 Zoom, акумулятор 2000 мАг, 1200 люмен, дальність 150 м, USB Type-C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Solo |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Анодированный алюминий |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 1200 лм |
| Дальность светового луча | 150 м |
| Режимы работы фонаря | Интенсивный, Средний, Минимальный, Мигающий, Максимальный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | Type-C |
| Время работы | 50 час |
| Особенности фонаря | Оптический зум, Пылестойкий, Регулируемый угол наклона, Индикатор заряду, Водонепроницаемый, Противоударный, Сменный аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Вес | 67 г |
| Тип диода | Р50 |
| Тип фонаря | Налобный |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 88 мм |
| Крепление | Ремешок |
| Цветовая температура | 5000K |
| Емкость аккумулятора | 2000 мАч |
| Степень защиты, IP | IP66 |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-01
Ліхтарик купляв налобнийВитримав 6 годин на морозі -15
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-17
Гарний ліхтар
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності