
Намет дитяча ігрова Машенька з ведмежам (75х70х100 см, в сумці) 606-903 D
Продавець: Круті тачки
602 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 606-903 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Намет дитяча ігрова Машенька з ведмежам (75х70х100 см, в сумці) 606-903 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 720 мм |
| Пол | Унисекс |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 720 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис


