
Намет ігрова Будиночок Динозаври (2 вікна, фіранки, розміри 120х120х150 см) 5888-19
Продавець: Круті тачки
1 865 ₴2 486 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 5888-19
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Намет ігрова Будиночок Динозаври (2 вікна, фіранки, розміри 120х120х150 см) 5888-19». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 1500 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 1200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-06
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


