
Настільна лампа 3 кольори Crystal Diamond, від USB / Акумуляторний світильник-нічник з сенсорним перемикачем
Продавець: GoodChoise
215,4 ₴307,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569423
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа 3 кольори Crystal Diamond, від USB / Акумуляторний світильник-нічник з сенсорним перемикачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 215 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Цвет | Золотой |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Ширина | 137 мм |
| Тип крепления | На поверхность |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-09
Гарний товар і світить довго
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
