
Настільна лампа 3 в 1 HT-330 з органайзером та бездротовою зарядкою 15Вт Чорна
Продавець: Fenix Shops
399 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 1317
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Настільна лампа 3 в 1 HT-330 з органайзером та бездротовою зарядкою 15Вт Чорна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 15 Вт |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 220 В |
| Длина шнура | 1 м |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Выходное напряжение (output) | 5 В |
| Быстрая зарядка | Да |
| Мощность | 15 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Количество USB-портов | 1 |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Вид | Зарядное устройство |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
