
Настільна лампа 3 кольори Crystal Diamond, від USB / Акумуляторний світильник-нічник з сенсорним перемикачем
Продавець: HUGO
215,4 ₴307,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234569423
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа 3 кольори Crystal Diamond, від USB / Акумуляторний світильник-нічник з сенсорним перемикачем». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Цвет | Золотой |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 215 мм |
| Ширина | 137 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-01
Переваги
Швидко відправили
