
Настільна лампа з акумулятором 10Вт, 3 режими, LED 868 / Світлодіодна лампа на стіл / Світильник настільний
Продавець: GoodChoise
498,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234576612
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна лампа з акумулятором 10Вт, 3 режими, LED 868 / Світлодіодна лампа на стіл / Світильник настільний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Гнучка Бездротова Сенсорна Світлодіодна Світлодіодна Настільна Лампа з Підставкою під Телефон QP-2208Y

Настільна лампа з підставкою та органайзером для дрібниць qp-2209-C Настільна LED лампа на 5 Вт Біла

Красива настільна лампа з акумулятором на прищіпці з регулюванням яскравості Bailong QP-2208

Світлодіодна регульована лампа USB 907-36 Настільна лампа з кронштейном
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Белый |
| Цветовая температура | 6000К |
| Тип крепления | На поверхность |
| Световой поток | 500 лм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Длина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Брали на подарунок для бабусь під ялинку. Їм сподобались.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності