
Настільна LED лампа з вушками котика на 2 режими 2Вт USB та органайзером для дрібниць 8,5х12х34 см Біло-зелений
Продавець: Kanctovar
259 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ЛАМПА 17
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна LED лампа з вушками котика на 2 режими 2Вт USB та органайзером для дрібниць 8,5х12х34 см Біло-зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна настільна Led лампа DIGAD 1961 Акумуляторна світлодіодна лампа на стіл

Акумуляторна настільна LED лампа 3 режими свічення Сенсорна складана лампа

Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа

Настільна лампа з підставкою та органайзером для дрібниць qp-2209-C Настільна LED лампа на 5 Вт Біла
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Салатовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 85 мм |
| Вес | 231 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


