
Настільна світлодіодна лампа Дерево з теплим білим свіченням RD-400 Декоративна лампа для дому 108 LED
Продавець: Velotrend
399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01725/231
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільна світлодіодна лампа Дерево з теплим білим свіченням RD-400 Декоративна лампа для дому 108 LED». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна світлодіодна лампа з сенсорним керуванням та підставкою для телефону LED 869 Біла

Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води

Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник
📋 Технічні характеристики
| Высота | 500 мм |
| Диаметр | 120 мм |
| Источник питания | Батарейка |
| Материал каркаса | металл, пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Форма светильника | Другая |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Ширина | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-28
Прийшло інше дерево - з листочками, які не світяться. Відповідно менше led- гілочок, менше світла(
Переваги
Швидко відправили