
Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник
Продавець: HUGO
499,55 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234575659
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна світлодіодна лампа з сенсорним керуванням та підставкою для телефону LED 869 Біла

Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Сріблястий / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник

Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води
📋 Технічні характеристики
| Высота | 340 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Световой поток | 430 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 80 мм |
| Количество режимов | 3 (теплый, нейтральный и холодный свет) |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-22
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили