
Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна світлодіодна лампа з сенсорним керуванням та підставкою для телефону LED 869 Біла

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Сріблястий / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник

Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | акрил |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Высота | 210 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Вес | 700 г |
| Питание | USB / батарейки |
| Время зарядки | 3-5 часов |
| Зарядка | USB кабель |
| Режим яркости | 25%, 75%, 100% |
| Способ переключения | Сенсорное, пульт управления |
| Время работы от источника питания | 10 часов |
💬 Відгуки покупців (4)
Жахливий магазин! Починаючи з підтвердження замовлення: оформлення було на мене, а звʼязались з чоловіком, якого було вказано, як отримувача. Товар прийшов битий, пакування рване, та один зі світильників навіть не той, що замовляла((( Не рекомендую👎🏻
Не раджу даного продавця, мало того що відправили замовлення з величезною затримкою і то після декількох моїх звернень на кожне з яких давались лише обіцянки відправки замовлення, в результаті подарунки , які мали бути на Різдво, ледве встигли на новий рік , та ще й замість замовленого світильника з рожевою трояндою (це улюблений колір онучки) прислали світильник з червоною трояндою, який не сподобався онучці й цим зіпсували мій подарунок. Тож продавцю не дякую! і не раджу мати з ним справ!
Пришло товар ,якій не працює,це жах так дурить.