
Настільна світлодіодна лампа на акумуляторі з підставкою для телефону 868 Біла
Продавець: Velotrend
530 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 16843/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Настільна світлодіодна лампа на акумуляторі з підставкою для телефону 868 Біла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна світлодіодна лампа з сенсорним керуванням та підставкою для телефону LED 869 Біла

Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води

Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник
📋 Технічні характеристики
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Напряжение сети | 5 В |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Управление | Сенсорное |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Теплый/холодный |
| Цветовая температура | 6500K |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-03
Ок
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-17
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності