
Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води
Продавець: Kanctovar
399 ₴459 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 053/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільна світлодіодна лампа у формі Куба з пультом RGB Лампа з ефектом мерехтіння води». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Настільна світлодіодна лампа з сенсорним керуванням та підставкою для телефону LED 869 Біла

Настільна світлодіодна лампа з пультом, з RGB і USB (21х9 см) / Нічник лампа / Настільна LED лампа

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Чорна / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник

Настільна світлодіодна лампа з акумулятором, 34 см, USB, Сріблястий / Сенсорний нічник / Бездротовий світильник
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 1.5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Прозрачный |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Источник питания | Электричество |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Напряжение питания | 5В |
| Форма светильника | Квадратная |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-07
Переваги
Швидко зв'язались


