
Настільне дзеркало для макіяжу Floxite 10x plus 1x Lighted Folding Vanity & Tс LED підсвіткою складане кругле
Продавець: Onlylee
421 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: О-1082
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Настільне дзеркало для макіяжу Floxite 10x plus 1x Lighted Folding Vanity & Tс LED підсвіткою складане кругле». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Диаметр | 160 мм |
| Тип зеркала | Настольное |
| Подставка в комплекте | Да |
| Форма косметического зеркала | Круглое |
| Подсветка (тип ламп) | Светодиодная |
| Увеличение | 10 х |
| Ширина | 156 мм |
| Высота | 287 мм |
| Вес | 600 г |
| Толщина | 55 мм |
| Цвет | Белый |
💬 Відгуки покупців (6)
2023-10-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-07-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-06-06
Зеркало замечательное. Компактное и качественное.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-04-13
Дочці сподобалось. Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-03-26
Все чудово 👌
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-03-18
Все сподобалося, для подарунка саме те, що потрібно :)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

