
Настільне дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням 22 світлодіода біле HP227
Продавець: HappyHouse
157 ₴240,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 1122C1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільне дзеркало для макіяжу з LED підсвічуванням 22 світлодіода біле HP227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 82Термоустілки для ніг хімічні Foot Warmers MEN р. 40-44 HP227
ШІ 75Кабель для роутера 12v Підвищувальний кабель для живлення Wi-Fi роутера від PowerBank або USB-джерела з переобразом HP227
ШІ 74Лампочка з акумулятором 2x18650 MHZ 20W 8442 HP227
ШІ 20Повербанк Power Bank 20000mAh з індикатором заряду виходом на 2-USB XGRO1O HP227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Белый |
| Подставка в комплекте | Да |
| Тип зеркала | Настольное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Толщина | 20 мм |
| Форма косметического зеркала | Прямоугольное |
| Ширина | 160 мм |
| Питание | Батарейки |
| Угол поворота | 180 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

