
Настільний футбол на штангах 1019А (122-60-висота 80) | Настільна гра
Продавець: Круті тачки
4 815 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1019А
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настільний футбол на штангах 1019А (122-60-висота 80) | Настільна гра». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 1222 мм |
| Материал плиты игрового поля | ДСП |
| Материал стола | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Настольный футбол |
| Тип игрового стола | Напольный |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет игрового поля | Зеленый |
| Ширина | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-01
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



