
Настінний органайзер для кухні 50х5, 5х7,4см, Чорний / Органайзер на кухню / Настінна полиця для кухні
Продавець: HUGO
255,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590712
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Настінний органайзер для кухні 50х5, 5х7,4см, Чорний / Органайзер на кухню / Настінна полиця для кухні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 74 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Длина | 500 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал | Металл |
| Особенности | Съемное дно для воды, Защита от коррозии |
| Тип | Подставка |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-28
Переваги
Товар не відправили