
Полиця у ванну на присосках 30х22х10,8 см / Настінний органайзер для ванної / Настінна поличка для ванної
Продавець: GoodChoise
421,58 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569862
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Полиця у ванну на присосках 30х22х10,8 см / Настінний органайзер для ванної / Настінна поличка для ванної». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Настінна полиця у ванну кімнату до 10кг (30х13х5,5см) STORAGE RACK / Підвісна поличка для ванни

Кутова полиця у ванну 28 х 22 х 5,5см, Чорна / Металева настінна поличка для ванної кімнати

Кутовий стелаж для ванної 88х34х25см, 4 яруси, Білий / Підлогова полиця для ванної / Кутова полиця у ванну

Комплект 2шт Кутова полиця у ванну 28 х 22 х 5,5см / Металева настінна поличка для ванної кімнати
📋 Технічні характеристики
| Форма полки | прямая |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
| Настенный крепеж | Да |
| Основной цвет | Прозрачный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 108 мм |
| Высота | 220 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Влагоустойчивость | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна