
Навантажувач на радіоуправлінні (акум.3.7V, пульт, підсвічування, підйом та опускання вантажу) 99-64 A
Продавець: Круті тачки
904 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 99-64 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Навантажувач на радіоуправлінні (акум.3.7V, пульт, підсвічування, підйом та опускання вантажу) 99-64 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 165 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 270 мм |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Световой сигнал | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Автопогрузчик |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


