
Нічник дитячий Зірочка (проектор зоряного неба, колискові, звуки природи, таймер) FM 666-38
Продавець: Круті тачки
786 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FM 666-38
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник дитячий Зірочка (проектор зоряного неба, колискові, звуки природи, таймер) FM 666-38». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Funmuch |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-02



