
Нічник "Пінгвін" (проєктор зоряного неба, мелодія, заводний механізм, у коробці) FM 666-45
Продавець: Круті тачки
678 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FM 666-45
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник "Пінгвін" (проєктор зоряного неба, мелодія, заводний механізм, у коробці) FM 666-45». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 240 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 170 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Кнопки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-14
Все підійшло



