
Нічник проектор зоряного неба Космонавт з пультом, від USB, Чорний / Дитячий лазерний проектор / LED нічник
Продавець: HUGO
279 ₴398,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 23457178301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Нічник проектор зоряного неба Космонавт з пультом, від USB, Чорний / Дитячий лазерний проектор / LED нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Нічник проектор зоряного неба Космонавт з Bluetooth колонкою, від USB / Лазерний нічник з пультом ДУ

Астронавт Великий Лазерний Нічник Проектор зоряного неба

Нічник проектор зоряного неба Космонавт з пультом, від USB, Білий / Дитячий лазерний проектор / LED нічник

Нічник проектор зоряного неба Космонавт, з USB та пультом, Чорний / Нічник зоряне небо / Нічний світильник Астронавт
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Цвет | Черный |
| Тип крепления | На поверхность |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Высота | 125 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Количество режимов | 8 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26